Eyener Studio Tasarımcısı (İş Ortağı) olmak

Eyener Studio Tasarımcısı (İş Ortağı) olmak

Eyener Studio tasarımcısı olmak ister misiniz?

Eyener Studio www.e-desen.com internet sitesinde satış yapmak isteyen tasarımcıların belirli kriterleri karşılıyor olmasını ister. Müşteri taleplerini anlayarak onlara ihtiyaçlarına uygun desenler tasarlıyor olan ve etik değerlere sahip tasarımcıları destekler. Bu sitede satış yapmaya karar vererek aşağıdaki kuralları kabul etmiş sayılırsınız.

1. Bu sitede satış yapabilmek için Eyener Studio ileri seviye meslek eğitimlerinden en az birini tamamlamış olmanız gerekmektedir.  

2. Eyener Studio satışı yapılan tasarımların ücretlerinin yarısını tasarım sahiplerine ödeyecektir. Bu oranı önceden haber vererek değiştirme hakkı Eyener Studio'ya aittir. 

3. Tasarımcılar içeriklerinin satıştan kaldırılarak, tüm Eyener Studio veritabanlarından silinmesini talep edebileceklerdir. İçeriği kaldırılan tasarımcı tekrar sisteme dahil edilmez.

4. Sitede yayınlanan tüm tasarımların yasal sorumluluğu siteye yükleyen kişiye aittir. Eyener Studio gerektiği takdirde yasal merciilerle işbirliği yapabilecektir.

5. Eyener Studio etik kurallar dışına çıkan tasarımcıları sistemden çıkarmaya yetkilidir.

6. Tasarımcılar bu sitede yayınladıkları içerikleri başka hiçbir platformda yayınlayamaz, sergileyemez, satışa sunamaz, üretilmesine aracılık edemez. Bu sitede yayınlanmayan tasarımları ile aynı zamanda başka platformlarda satış yapabilirler. 

Tedarikçi adayı olmak için ne yapılması gereklidir? 

Öncelikle dahil olduğunuz bir Eyener Studio Whatsapp grubundan yönetici hesabı talep edebilirsiniz. Hesabınız oluşturulduğunda tasarımlarınızı nasıl yükleyeceğiniz, hesabınızı nasıl kullanacağınız ile ilgili bir video iletilecek. Gönderdiğiniz tasarımlar aynı gün onaylanır ve hemen satışa açılır.


Ödemeler ne zaman hesaba geçer? 
 

Yapılan Satışlardan elde edeceğiniz gelirler her ayın 5. günü belirttiğiniz banka hesabına geçirilmektedir.

 

Scroll