Hakkımızda

Hakkımızda

2008 yılında sektörde yerini alan Eyener Studio Desen Atölyesi büyük firmaların tercihi olmuştur. Hazır giyim, ev tekstili, döşemelik ve daha bir çok sektörde isim yapmış firmalar desen koleksiyonlarımızı ve renk ayrımı hizmetimizi tercih etmektedir. Çorlu'daki ofisimizden tüm Türkiye'ye ve birçok ülkeye hizmet vermekteyiz. Trend yönelimlerini takip ederek moodboardlarımızı hazırlıyor desen koleksiyonlarımızı bu yönde oluşturuyoruz. Ayrıca müşteri moodboardlarımıza uygun desenler de çalışmaktayız. Desenlerimizin üretim süreçlerinde de yanınızdayız. 

2016 yılından sonra fason kumaş ve ürün hazırlanması hizmetlerini de iş portföyümüze dahil ettik. Siz de deseni basılı olarak kumaş kalitelerinde almak veya ürün olarak hazır almak istiyorsanız fiyat teklifi isteyiniz. Tasarımcılarımız kendi bünyemizde yetiştirdiğimiz öğrencilerimizden oluşmaktadır.  Eyener Studio birçok büyük firmada kurumsal eğitim vermiş bir desen atölyesidir.

Türkiye'de dünya standartlarına uygun kalitede hizmet veren nadir firmalardan olan Eyener Studio Türkiye'nin desen tasarım duayeni olma yolunda ilerlemektedir.

Hakkımızda